Львів, вул. Б.Хмельницького 212

Бруківка


Пошук
Showing 1 to 20 of 20 (1 Pages)

Для усіх, хто бажає купити бруківку у Львові та інших містах, свій асортимент пропонує «Імперія Клінкеру». Наша мережа належить до найбільших дистриб’юторів якісної бруківки CRH, та є офіційним представникомBruk-Bet на території України. Це дозволяє отримати широкий вибір якісної бруківки усім, хто заходить на сайт нашої компанії.

Купуючи наші товари, покупці отримують не лише якісний, але й екологічно безпечний продукт. Оскільки ми пропонуємо багато стилів та форматів бруківки, кожен знайде те, що йому підходить. Ми пропонуємо придбати бруківку від провідних іноземних виробників не лише у місті Львів, алей у інших містах Західної України за вигідними цінами.   

Види та ціни на бруківку у Львові

На сайті представлено багато різних видів, які можна придбати за доступними цінами. Щоби переглянути їх, просто клікніть на фото бруківки, які Вас цікавлять. Це дозволить дізнатись основні параметри бруківки, які потрібно знати при покупці.

Покупці можуть купувати бруківку із декількох основних категорій. Ось більше інформації про них:

  • Клінкерна бруківка – відрізняється довговічністю, використанням екологічних матеріалів, та вигідною ціною, має багато різновидів. Також вона витримує вплив вологи та перепади температур;
  • Тротуарна плитка – для вимощування тротуарів. Також є довговічною та витримує різні умови, легко встановлюється та є вигідним рішенням для оздоблення сучасних територій;
  • Bruk-Bet – відомий польський виробник.Завдяки характеристикам бруківки цієї компанії, вона швидко стала популярною,та користується зараз великим попитом серед українців;
  • CRH – Ірландська компанія, на сьогоднішній день має мережу у різних країнах, є світовим виробником бруківки.

Чому варто купити бруківку в магазині Імперія Клінкеру

Наша бруківка відрізняється особливою довговічністю. Покупка та встановлення займає багато часу, тому більшість бажає встановити її так, щоби потім довго не перекладати. Завдяки якості наших продуктів, бруківка виглядатиме стильно навіть під дією різних атмосферних явищ, перепадів температур, та її не доведеться регулярно перекладати.

Її відрізняє багато варіантів виконання, що дозволяє підібрати стиль, який підходить до того чи іншого ландшафту. Усіх їх можна переглянути на сайті коли завгодно. Також час від часу наш каталог поповнюється свіжими варіантами.

Нашим клієнтам ми пропонуємо послугу монтажу плитки для тих, кому це потрібно. Таким чином, Ви отримуєте не тільки вигідні ціни на брущатку, але й на її встановлення на території. Це зручно та вигідно для багатьох покупців.