Львів, вул. Промислова 60

Бруківка


Виберіть підкатегорію
Показано з 1 по 20 із 20 (1 сторінок)

Бруківка від «Імперії Клінкеру»

Благоустрій територій різного призначення впливає на зручність користування цими майданчиками, доріжками, тротуарами. Естетичним, а також практичним рішенням є брукування.  Бруківка надає можливість реалізувати різноманітні ландшафтні проекти в різних золотой кубок лото стилях будь-якої площі й особливостей її використання. Наша компанія пропонує великий вибір якісних тротуарних покриттів європейських виробників. Ми реалізуємо бруківку за найвигіднішою ціною у Львові завдяки злагодженому й довготривалому співробітництву з постачальниками.

Експлуатаційні характеристики мощення

Львівська бруківка від «Імперії Клінкеру» представлена розмаїттям кольорів, фактур, форм. Але найважливіші характеристики – це міцність, довговічність, екологічність матеріалів, ціна. Тротуарне покриття має стійкість до поглинання вологи, що гарантує тривалість його експлуатації. В асортименті ви знайдете декілька різновидів каменю для благоустрою:

 • Клінкер, представлений в каталозі продукцією бренда LHL - сучасний матеріал для оздоблення територій різного призначення. Виробляють таку плитку з натуральної глини під впливом дуже високої температури. Завдяки цьому структура дзвінчаку стає щільною, а тому – міцною та стійкою до механічного впливу, атмосферних явищ чи агресивних умов експлуатації.
 • Тротуарне покриття бренда Bruk-Bet – міцний матеріал для укладання доріжок, тротуарів, декоративних майданчиків різного призначення. Виробляють такий камінь за технологією сухого тиснення, завдяки чому поверхня отримує необхідну щільність, стійкість до вологи, температурних коливань, різних погодних умов.
Обидва види – практичне рішення для доброустрою територій приватного чи громадського користування. Для забезпечення цілісності, а також тривалості експлуатації слід обирати відповідні покриття. Для пішохідних тротуарів обирають плитку найменшої товщини, яка сягає зазвичай 40 мм. Для мощення простору, де їздять авто, камінь має бути товщиною 45-52 мм – відповідно до запланованого навантаження.

Різновиди бруківки для ландшафтних проектів

Традиційно матеріали для брукування обирають за кольором, форматом, фактурою. Форму плиток обирають відповідно до планування території, схеми їхнього укладання. Розповсюдженим рішенням залишається прямокутний чи ригельний (подовжений) камінь, необхідний для класичних ландшафтів. Квадрати, ромби, багатокутники, трапеції, хвилясті формати дозволяють оздоблювати майданчики різним орнаментом.

Але для реалізації проектів знадобляться також різноманітні варіанти:

 • Щілинні формати використовують для оздоблення «зелених паркувань». Вони мають отвори для того, щоб скрізь неї зростала трава.
 • Плитка с наскрізними отворами меншого розміру необхідна для відводу води.
 • Для благоустрою доріжок і майданчиків, які використовують сліпі, потрібна тактильна поверхня зі спеціальними виступами для орієнтира.
Саме тому вибір залежить від особливостей проекту, призначення території, запланованого навантаження.

Виробники матеріалів для мощення

Компанія «Імперія Клінкеру» реалізує продукцію відомих європейських виробників у Львові. Їхні товари відомі у Європі й в Україні завдяки якості, міцності, декоративності.

Колекції Bruk-Bet
Виробнича лінія польської компанії нараховує 22 серії. На сайті презентовані найпопулярніші серії:

 • Kontur – рифлена бруківка, поверхня якої якісно імітує природний камінь. В колекції можна знайти декілька натуральних відтінків, а також перехідних кольорів жовтої, сірої, коричневої палітри. Поверхня нагадує вапняк або граніт у широкому розмаїтті їхніх кольорів.
 • Logo – естетичне покриття у вигляді трапецій, що легко укладаються у круги, віяла, арки. При укладанні рядної схеми брукування виглядає хаотично й ненав’язливо. В асортименті можна знайти натуральні відтінки каменів.
 • Prospect – матеріал для оздоблювання як приватних територій, так і парків, дитячих майданчиків, паркувальних місць.
Bruk-Bet пропонує широкий асортимент продукції, яка дозволяє обрати рішення для реалізації навіть протилежних за характером проектів.

Бруківка LHL
Ірландська компанія виробляє клінкерну тротуарну бруківку, яка має типовий теракотовий колір різних відтінків від жовто-гірчичного до насиченого шоколадного. Вона має необхідні експлуатаційно-технічні властивості, стійкість до агресивних умов й суттєвого навантаження.

Колекції бренда LHL мають традиційні чіткі форми для створення струнких орнаментів класичного ландшафтного дизайну з ритмічним малюнком. Це стильна, вишукана, елегантна бруківка для тротуарів.

Переваги компанії «Імперія Клінкеру»

Презентовані на сайті колекції мають найбільший попит серед широкого асортименту покриттів. Матеріали відповідають потребам українських умов експлуатації, що особливо важливо для брукування у Львові, де дуже часто йдуть дощі. Підвищена вологість, навантаження, різні схеми укладання не порушують якості мощення, його декоративності впродовж тривалого часу служби майданчиків та доріжок.

Наша компанія пропонує купити бруківку у Львові та Львівській області за найвигіднішою ціною. Вартість – не єдина перевага співробітництва з нами:

 • Ми гарантуємо якість каменю. Провідні виробники використовують сучасні технології, що забезпечують необхідні властивості матеріалів для тротуарів.
 • Замовлення доставляються за індивідуальними умовами, які обговорюються з кожним клієнтом особисто.
 • При необхідності ми запропонуємо послуги майстрів, для укладання тротуарної бруківки у Львові чи області за обраною схемою.
 • Наші співробітники проконсультують за всіма питаннями, які вас зацікавлять.
Обравши спеціалізацією продаж натуральної клінкерної продукції, ми обрали для вас найкращі пропозиції, які забезпечать тривалу безпечну експлуатацію естетичних, міцних покриттів. Замовити і купити товари можна будь-яким зручним для вас способом.