Львів, вул. Б.Хмельницького 212

Клінкерна бруківка

Клінкерна бруківка

Showing 1 to 20 of 20 (1 Pages)

Клінкерна бруківка - це сучасний матеріал, виготовлений з натуральної глини без домішок, яка проходить випалення при високих температурах більш 1000 градусів. При впливі високих температур клінкерна бруківка стає міцною, як натуральний камінь. Останнім часом всюди застосовується при облаштуванні ландшафтного дизайну на заміських ділянках, укладанні садових доріжок, мощенні міських вулиць, площ, парків, тротуарів, підходів до будинків і будівель.

Види та ціни на клінкерну бруківку у Львові

Класифікація клінкерної тротуарної бруківки за призначенням:

  1. Для пішохідних покриттів – тротуарний клінкер з товщиною виробу до 42 мм, застосовується для мощення пішохідних зон, територій торгових і офісних центрів, адміністративних будівель, присадибних ділянок, прибудинкових територій та інших об'єктів.
  2. Для автомобільних покриттів - дорожній клінкер з товщиною виробу від 45 мм для легкових авто і не менше 52 мм для автомобілів вагою понад 5 тонн. Застосовується для мощення автомобільних доріг, міських вулиць і внутрішньо квартальних проїздів, паркувальних територій і автостоянок. Підбір товщини клінкерної плитки залежить від інтенсивності руху транспорту, а також його тоннажу.
  3. Щілинна тротуарна цегла - має наскрізні отвори для проростання газонної трави (обсяг отворів варіюється від 30 до 45%). Найчастіше застосовується для створення «зелених парковок» з трав'яним покриттям. Даний тип виробів називають також газонною клінкерною цеглою.
  4. Аква-транзит - також як і щілинна тротуарна цегла, має наскрізні отвори, але істотно меншого діаметру. Використовується для швидкого відводу води з поверхні тротуарного покриття.
  5. Тактильна - відрізняється наявністю фактурних виступів на лицьовій поверхні і використовується для створення пішохідних ділянок для сліпих людей.

Чому варто купити клінкерну бруківку в магазині Імперія Клінкеру

Компанія «Імперія Клінкеру» є одним з найбільших дистриб'юторів продукції німецького концерну "Roben" та єдиним представником компанії «Брук-Бет» в Україні - європейського лідера по якості товару. Купивши клінкерну бруківку у нас – ви можете бути впевнені у її якості. В магазині у Львові в наявності клінкерна бруківка, ціна якої сформована найвигіднішим чином, завдяки великій кількості закупівлі.

Клінкерна бруківка львівського дистриб’ютора – це найвигідніше рішення, яке страхує вас від ризиків купівлі закордоном.