Львів, вул. Промислова 60

Клінкерна бруківка

Клінкерна бруківка

Показано з 1 по 20 із 20 (1 сторінок)

Клінкерна бруківка - це сучасний матеріал, виготовлений з натуральної глини без домішок, що проходить випалення при високих температурах більш ніж 1000 градусів. При впливі високих температур клінкерна бруківка стає міцною та схожою на натуральний камінь. Останнім часом, вона всюди застосовується при облаштуванні ландшафтного дизайну на заміських ділянках, укладанні садових доріжок, мощенні міських вулиць, площ, парків, тротуарів, підходів до будинків чи будівель. 

Класифікація клінкерної бруківки за призначенням:

  • Для пішохідних покриттів – тротуарна клінкерна бруківка з товщиною виробу до 42 мм, застосовується для мощення пішохідних зон, територій торгових та офісних центрів, адміністративних будівель, присадибних ділянок, прибудинкових територій та інших об'єктів.
  • Для автомобільних покриттів - дорожня клінкерна бруківка з товщиною виробу від 45 мм для легкових авто, або не менше ніж 52 мм для автомобілів вагою понад 5 тонн. Застосовується при мощенні автомобільних доріг, міських вулиць і внутрішньо квартальних проїздів, паркувальних територій, автостоянок. Підбір товщини клінкерної плитки залежить від інтенсивності руху транспорту, а також його тоннажу.
  • Щілинна тротуарна цегла - має наскрізні отвори для проростання газонної трави (обсяг отворів варіюється від 30 до 45%). Найчастіше застосовується для створення «зелених парковок» з трав'яним покриттям. Даний тип виробів називають також газонною клінкерною бруківкою.
  • Аква-транзит - аналогічно до щілинної тротуарної цегли, має наскрізні отвори, але істотно меншого діаметру. Використовується для швидкого відводу води з поверхні тротуарного покриття.
  • Тактильна клінкерна бруківка - відрізняється наявністю фактурних виступів на лицьовій поверхні, використовується при створенні пішохідних ділянок для сліпих людей.

ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ КЛІНКЕРНУ БРУКІВКУ В МАГАЗИНІ ІМПЕРІЯ КЛІНКЕРУ

Компанія «Імперія Клінкеру» є одним з найбільших дистриб'юторів продукції німецького концерну "Roben" та єдиним представником компанії «Брук-Бет» в Україні - європейського лідера по якості товару. Купивши клінкерну бруківку у нас – ви можете бути впевнені у її якості. Ціна клінкерної бруківки у Львові, сформована найвигіднішим чином, завдяки великій кількості закупівлі. В магазині є широкий асортимент в наявності.

Клінкерна бруківка львівського дистриб’ютора – це найвигідніше рішення, що страхує вас від ризиків купівлі закордоном.