Львів, вул. Б.Хмельницького 212

Керамічна черепиця

Керамічна черепиця

Showing 1 to 23 of 23 (1 Pages)

Керамічна черепиця - натуральний, екологічно чистий покрівельний матеріал, виготовлений з високоякісної глини. Вона відома як один з найбільш древніх матеріалів. Керамічна черепиця - довговічна, міцна і вогнестійка, попереджає скупченню статичної електрики.

Види та ціни на керамічну черепицю у Львові

За рахунок своєї універсальності і відносної доступності керамічна черепиця застосовується в широкому спектрі робіт. Влітку такий матеріал зберігає в вашому домі легку прохолоду, а взимку - відчутне тепло. Така покрівля буде виглядати красиво і прослужить досить довгий період.

7 Переваг керамічної черепиці

 1. Довгий термін експлуатації - до 100 років.
 2. Відмінна стійкість до немеханічного впливу - високих температур, ультрафіолету, морозу та спеки.
 3. Можливість монтування покрівлі на складній поверхні.
 4. Екологічно чистий склад.
 5. Легкість ремонту при його необхідності.
 6. Хороші шумоізолюючі властивості.
 7. Престиж і зовнішня естетика.

 

Види керамічної черепиці:

 • Bergamo. Спеціальна конструкція керамічної черепиці Roben Bergamo дозволяє робити укладання як прямими вертикальними рядами так і зі зміщенням. Відмінна герметичність і надійна безпека від погодних явищ і катаклізмів гарантована в будь-якому випадку.
 • Bornholm - один з характерних і традиційних видів покрівельних покриттів. Впізнаваний здалеку винятковий ефект хвиль підкреслює традиційний стиль і солідний вигляд всього будинку.
 • MONZAplus відрізняється великим розміром плиток в порівнянні зі стандартним варіантом (близько 464мм на 304мм). Великий розмір плиток це економія коштів для господаря будинку і часу монтажу для будівельників, оскільки така черепиця вимагає меншої площі дерев'яного перекриття. Завдяки великій площі поверхні ця керамічна черепиця має відносно невисоку вартість, що дозволяє економити бюджет при будівництві будинку.
 • Piemont. Цю модель черепиці відрізняє великий економний формат і невисокий профіль, що наділяють покриття особливим стилем.

 

Чому варто купити керамічну черепицю в магазині Імперія Клінкеру

Магазин Імперія Клінкеру розташований у м. Львів, де ви зможете оглянути весь товар та отримати професійну консультацію. Також інтернет магазин працює для всієї Західної України. Компанія "Імперія Клінкеру" є одним з найбільших дистриб'юторів керамічної черепиці, тому купуючи у нас товар, ви можете бути впевнені у якості та довговічності матеріалу. В магазині завжди в наявності керамічна черепиця, ціна якої вас приємно здивує.

Керамічна черепиця львівського дистриб’ютора німецької продукції – це вітчизняна надійність та німецька якість!