Львів, вул. Промислова 60

Керамічна черепиця

Керамічна черепиця

Показано з 1 по 23 із 23 (1 сторінок)

Керамічна черепиця - натуральний, екологічно чистий покрівельний матеріал, виготовлений з високоякісної глини. Вона відома як один з найбільш древніх матеріалів. Керамічна черепиця - довговічна, міцна, вогнестійка, попереджає скупченню статичної електрики. Ще її називають керамочерепиця або керамічна

Ціни на керамічну черепицю у Львові

За рахунок своєї універсальності та відносної доступності керамічна черепиця застосовується в широкому спектрі робіт. Влітку такий матеріал зберігає в вашому домі легку прохолоду, а взимку - відчутне тепло. Така покрівля буде виглядати красиво, прослужить досить довгий період.

Сім переваг керамічної черепиці:

 1. Довгий термін експлуатації - до 100 років.
 2. Відмінна стійкість до немеханічного впливу - високих температур, ультрафіолету, морозу/спеки.
 3. Можливість монтування покрівлі на складній поверхні.
 4. Екологічно чистий склад.
 5. Легкість ремонту при його необхідності.
 6. Хороші шумоізолюючі властивості.
 7. Престиж, зовнішня естетика.

 

Види керамічної черепиці:

 • Bergamo. Нова плоска черепиця в асортименті компанії Roben, яка ідеально підійде для будинків, побудованих в модерністському стилі, характеризуються високими технічними параметрами. Спеціальна конструкція керамічної черепиці Roben Bergamo дозволяє робити укладання як прямими вертикальними рядами так і зі зміщенням. Відмінна герметичність, надійна безпека від погодних явищ, катаклізмів гарантована в будь-якому випадку.
 • Bornholm відрізняється надійним подвійним замком з можливістю регулювання кроку обрешітки, за рахунок чого спрощується процес укладання покрівлі. Впізнаваний здалеку винятковий ефект хвиль підкреслює традиційний стиль, солідний вигляд всього будинку.
 • MONZAplus відрізняється великим розміром плиток в порівнянні зі стандартним варіантом (близько 464мм на 304мм), що зводить витрати на придбання матеріалів до можливого мінімуму. Також це натуральна черепиця з мінімальною вагою - за рахунок мінімальної кількості стиків. Великий розмір плиток це економія коштів для господаря будинку, часу монтажу для будівельників, оскільки така черепиця вимагає меншої площі дерев'яного перекриття. 
 • Piemont. Цю модель черепиці відрізняє великий економний формат, невисокий профіль, що наділяють покриття особливим стилем. Вона має сучасний замок, що робить укладку простішою, надійнішою. Завдяки новому замку можна уникнути щілин, відповідно, протікання покрівлі.

 Натуральна черепиця - це покрівельний матеріал, перевірений часом. Не дивлячись на те, що в сучасному світі існує маса інших покрівельних матеріалів, саме натуральна керамічна черепиця часто застосовується для укладання даху в сучасних будинках та котеджах. Завдяки своїм винятковим властивостям, майстерній обробці, вона вважається елітним матеріалом, значно виграючи перед іншими видами покрівлі.


Головною перевагою натуральної черепиці є її довговічність, екологічна чистота. Натуральний матеріал не виділяє шкідливих речовин навіть при нагріванні на сонце. Під час дощу стікає вода не забруднює ґрунт прилеглої ділянки хімікатами.

Висока температура при випалюванні робить натуральну черепицю стійкою до будь-якої кількості опадів. Навіть у сильний дощ шум гаситься завдяки структурі покрівельного матеріалу. Черепиця не тільки не пропускає воду, а навіть не вбирає її. Дах, покритий такою черепицею, не просто красивий, естетично привабливий, але ще дуже надійний. Натуральна черепиця здатна протистояти будь-якій негоді, витримуючи не тільки дощ, сніг, град, а й штормовий вітер та великі перепади температур.

Чому варто купити натуральну черепицю в магазині Імперія Клінкеру

Компанія "Імперія Клінкеру" є одним з найбільших дистриб'юторів продукції німецького концерну "Roben" та єдиним представником компанії «Брук-Бет» в Україні - європейського лідера по якості товару. Компанія робить акцент на поширенні якісних будівельних матеріалів, нових будівельних технологій. В продажі натуральна черепиця, ціна якої найвигідніша, за рахунок великої кількості закупівлі. Натуральна черепиця львівського дистриб’ютора – це зведення до мінімуму ризиків, які б могли виникнути при співпраці замовника з виробником за кордном.

Магазин Імперія Клінкеру розташований у м. Львів, де ви зможете оглянути весь товар, отримати професійну консультацію. Також інтернет магазин працює для всієї Західної України. Компанія "Імперія Клінкеру" є одним з найбільших дистриб'юторів керамічної черепиці, тому купуючи у нас товар, ви можете бути впевнені у якості й довговічності матеріалу. В магазині завжди в наявності керамічна черепиця, ціна якої вас приємно здивує.

Керамічна черепиця львівського дистриб’ютора німецької продукції – це вітчизняна надійність, німецька якість!