Львів, вул. Промислова 60

Натуральна черепиця

Натуральна черепиця

Показано з 1 по 23 із 23 (1 сторінок)

Натуральна черепиця - це покрівельний матеріал, перевірений часом. Не дивлячись на те, що в сучасному світі існує маса інших покрівельних матеріалів, саме натуральна керамічна черепиця часто застосовується для укладання даху в сучасних будинках та котеджах мобильная версия национальная лотерея золотой кубок. Завдяки своїм винятковим властивостям, майстерній обробці, вона вважається елітним матеріалом, значно виграючи перед іншими видами покрівлі

Види та ціни на натуральну черепицю у Львові

Головною перевагою натуральної черепиці є її довговічність, екологічна чистота. Натуральний матеріал не виділяє шкідливих речовин навіть при нагріванні на сонце. Під час дощу стікає вода не забруднює ґрунт прилеглої ділянки хімікатами.

Висока температура при випалюванні робить натуральну черепицю стійкою до будь-якої кількості опадів. Навіть у сильний дощ шум гаситься завдяки структурі покрівельного матеріалу. Черепиця не тільки не пропускає воду, а навіть не вбирає її. Дах, покритий такою черепицею, не просто красивий, естетично привабливий, але ще дуже надійний. Натуральна черепиця здатна протистояти будь-якій негоді, витримуючи не тільки дощ, сніг, град, а й штормовий вітер та великі перепади температур.

Види натуральної черепиці:

  • Bergamo. Нова плоска черепиця в асортименті компанії Roben, яка ідеально підійде для будинків, побудованих в модерністському стилі, характеризуються високими технічними параметрами.
  • Bornholm відрізняється надійним подвійним замком з можливістю регулювання кроку обрешітки, за рахунок чого спрощується процес укладання покрівлі.
  • MONZAplus має розміри 46,4 см х 30,40 см, що зводить витрати на придбання матеріалів до можливого мінімуму. Також це натуральна черепиця з мінімальною вагою - за рахунок мінімальної кількості стиків.
  • Piemont. має сучасний замок, що робить укладку простішою, надійнішою. Завдяки новому замку можна уникнути щілин, відповідно, протікання покрівлі.

Чому варто купити натуральну черепицю в магазині Імперія Клінкеру

Компанія "Імперія Клінкеру" є одним з найбільших дистриб'юторів продукції німецького концерну "Roben" та єдиним представником компанії «Брук-Бет» в Україні - європейського лідера по якості товару. Компанія робить акцент на поширенні якісних будівельних матеріалів, нових будівельних технологій. В продажі натуральна черепиця, ціна якої найвигідніша, за рахунок великої кількості закупівлі. Натуральна черепиця львівського дистриб’ютора – це зведення до мінімуму ризиків, які б могли виникнути при співпраці замовника з виробником за кордном.

Купуючи натуральну черепицю в компанії "Імперія Клінкеру" ви можете бути впевнені в якості та екологічності продукту!