Львів, вул. Б.Хмельницького 212

Фасадна плитка


Пошук

Showing 1 to 50 of 93 (2 Pages)

Якщо знадобилось купити фасадну плитку, наш магазин пропонує багато різновидів за вигідними цінами. Тут можна придбати таку плитку та замовити її встановлення та інші послуги. Великий каталог дозволяє підібрати варіанти для усіх бажаючих.

Наша компанія знаходиться у Львові, а замовити продукти із каталогу можна по всій Західній Україні. Магазин є дистриб’ютором якісних товарів від іноземних виробників, надаючи українцям можливість купувати їх вигідно.

Лише наш магазин є офіційним представником Bruk-Bet на території України. Теж варто відзначити його співпрацю із CRH, що є відомим постачальником фасадної плитки у різні країни

Купуючи на сайті, покупці отримують природні та екологічно чисті продукти. Також вони відрізняються своєю безпекою та довговічністю, що робить вигідною покупку таких товарів на сайті.

Види фасадної плитки

Фасадна плитка використовується для облицювання зовнішніх стін будівель. Вони повинна бути довговічно, не піддаватись впливу вологи та атмосферних опадів, витримувати перепади температур.

Варто віддавати перевагу якісній продукції, яку можна придбати на нашому сайті. Вона володіє усіма цими характеристиками та її зручно монтувати. Варто згадати вигідну ціну продукції.

На нашому сайті легко придбати декілька різновидів фасадної плитки. Ось деякі із них:


  • Декоративна цегла – оригінальний матеріал з різними варіантами фактури;
  • Клінкерна плитка – із спеціальної цегли, довговічна та екологічна;
  • Клінкерна цегла – також з спеціальної цегли, довговічна та екологічна;
  • Облицювальна цегла – вологоізоляція та теплоізоляція, витримує різні температури;
  • Bruk-Bet – від відомого польського постачальника будівельних матеріалів;
  • CRH – відомий іноземний постачальник матеріалів для облицювання будівель;
  • Roben – також іноземний постачальний, що має заводи по різних країнах.

Чому варто купити фасадну плитку в магазині Імперія Клінкеру

Якісна продукція, яку можна придбати на сайті, відрізняється своєю міцністю та довговічністю. Також вона пожежобезпечна та екологічна, не піддається впливу різних речовин та перепадів температур.

Зручний сайт дозволяє легко переглядати варіанти фасадної плитки, доступні покупцям. Просто натисніть на зображання плитки, щоби дізнатись більше. Це дозволяє побачити характеристики матеріалів.

Якщо знайшли плитку, яка зацікавила, замовляйте її просто зараз. Це дозволить швидко отримати потрібну кількість плитки, або й навіть її монтаж. Ми приймаємо замовлення від різних клієнтів із Західної України.