Львів, вул. Б.Хмельницького 212

Декоративна цегла

Декоративна цегла

Показано з 1 по 50 із 68 (2 сторінок)

Декоративна цегла використовується для обробки вітальні, коридорів і цілих кімнат. Завдяки міцності, гладкості і привабливому зовнішньому вигляду даний матеріал відмінно підходить для стін не тільки в житлових приміщеннях, але також в офісах, фотостудії, кафе, барах та інших закладах. Клінкерна цегла для внутрішньої обробки може застосовуватися в комбінації з іншими матеріалами для реалізації дизайнерських задумів, наприклад при зонуванні простору.

Декоративна цегла виготовляється з особливих тугоплавких клінкерних глин і обпалюється при температурі близько 1300° С, що виключає присутність всередині виробу небажаних включень і порожнеч.

Види та ціни на декоративну цеглу у Львові

Декоративна цегла характеризується наступними перевагами:

  • стійкістю до перепадів температури, гігроскопічністю, низькою теплопровідністю, вологостійкістю;
  • тривалим терміном служби;
  • стійкістю до механічних пошкоджень, відколів, тріщин;
  • невибагливістю у догляді.

Різновиди:

  1. Технічний штучний камінь є не пофарбованою плиткою, що використовується для обробки приміщень промислового призначення;
  2. Оздоблювальний - універсальність матеріалу, його фактурність і пористість дозволяє використовувати декоративну цеглу на кухні або вітальні;
  3. Водостійкий - продукт відрізняється низьким поглинанням вологи, тому підходить для облицювання приміщень з великими температурними перепадами;
  4. Спеціальний - призначений тільки для обробки будівель складних архітектурних форм;
  5. Теплоізоляційний - в основі виробництва матеріалу особлива технологія на основі попереднього випалу, сушки, в результаті чого виходить більш щільний готовий зразок.

Вид застосовуваної глини, а також особливості обробки і формування задають клінкеру декоративні якості. Залежно від домішок заліза у вихідній сировині, продукт може бути в дуже широкій кольоровій гамі - від світло-жовтого до темно-коричневого, майже чорного кольору. Поверхня може бути гладкою, рифленою, фактурною, зістареною, а також глазурованою і ангобірованою.

Глазурованими називають цеглини, на які після випалу наносять склад зі скляного порошку і пігментів, а потім закріплюють його при вторинному випалюванні. Скло плавиться, і на поверхні утворюється шар кольорової скляної «глазурі».

Ангобіровані цеглини виходять, коли склад на основі білої або забарвленої пігментами глини наносять на сирі цеглини і потім обпалюють. Таким чином, отримують матове покриття приглушеної колірної гами.

Найбільш популярна декоративна цегла натуральних відтінків, близьких до теракотового, - червоного, жовтого, коричневого кольору. У палітрі деяких виробників присутні монохромні кольори (білий, чорний, сірий), а також яскраві - синій, зелений і т. д.

Чому купити декоративну цеглу варто в магазині Імперія Клінкеру

Декоративна цегла львівського дистриб’ютора - це впевненість в якості та довговічності матеріалу. Компанія «Імперія Клінкеру» працює по всій Західній Україні, а торгова точка знаходиться у Львові. Завдяки великій кількості закупівлі, фірма має можливість продавати товар за найвигіднішими цінами. Постачання керамічних блоків, клінкерної цегли, натуральної черепиці, природного каменю, різноманітних матеріалів для будівництва - разом з продуктивною будівельною хімією - дозволяє запропонувати клієнту комплексний набір матеріалів для зведення сучасного, екологічно чистого і візуального привабливого житла.

Купуйте товари в компанії «Імперія Клінкеру» та отримуйте впевненість у довговічності продукції!