Львів, вул. Б.Хмельницького 212

Клінкерна плитка

Клінкерна плитка

Showing 1 to 47 of 47 (1 Pages)

Клінкерна плитка є натуральним сучасним будівельним матеріалом. Вона отримується із спеціальних різновидів глини та володіє особливими характеристиками. Тому вона зараз користується таким великими попитом.

Клінкерна плитка підходить для облаштування прибудинкових територій. Для прикладу, її використовують для терас, прибудинкових гаражів, облаштування балконів. Широкий вибір товарів дозволяє легко знаходити варіанти для себе.

Існує багато переваг для того, щоби використовувати клінкерну плитку. Варто відзначити те, що вона стійка до вологи та опадів, що збільшує її довговічність навіть у місцевості, де часто дощить. Також вона витримує перепади температур, що теж не є рідкістю для наших місцевостей.

Клінкерна плитка проста при укладанні, що зменшує часові затрати на її монтаж. Також її легко доглядати, спеціальні засоби для цього використовувати непотрібно. Зроблена із природних матеріалів, тому є екологічною.

Види та ціни на клінкерну плитку у Львові

На сайті нашої компанії покупці можуть підібрати якісні товари та скористатись вигідними цінами. На клінкерну плитку ціни можуть регулярно змінюватись, тому краще дізнаватись вартість перед покупкою.

Відкривши каталог, можна переглянути основні варіанти клінкерної плитки, які продаються на нашому сайті. Ось деякі із них:

  • Manus – різновиди Alba, Banda, Moorea та інші;
  • Manchester;
  • Westerwald;
  • Oslo;
  • Island;
  • Montblanc;
  • Moorbrand;
  • Jever;
  • Formback;
  • та інші.

Щоби дізнатись основні характеристики плитки, такі як кількість штук та їх розміри, просто клікніть на них. Це дозволяє зрозуміти, які продукти із каталогу найбільше підходять для того, щоби замовити їх.

Чому варто купити клінкерну плитку в магазині Імперія Клінкеру

Наш магазин знаходиться у Львові. Географія продажів набагато ширша, оскільки ми розповсюджуємо продукти із каталогу по всій Західній Україні. Тому наші товари можна отримати у багатьох містах країни.

Компанія «Імперія клінкеру» належить до найбільших українських дистриб’юторів таких товарів. Ми також є партнером відомих іноземних виробників бруківки, що дозволяє досягнути потрібної якості.

Купуючи у нас, покупці отримують якісну, а також екологічну продукцію. Вона виготовлена із природних матеріалів, тому відрізняється безпечністю та довговічністю, не піддається різним впливам.

Монтувати таку плитку дуже просто. До того ж, наша компанія пропонує монтаж для тих, кому це потрібно. Це дозволяє не тільки отримати потрібну партію плитки, але й швидко облаштувати нею територію.

Звертайтесь просто зараз, щоби отримати якісну та довговічну плитку. Перед цим варто підібрати варіант плитки, потрібну кількість та інше. Завдяки зручній навігації по сайту, це можна зробити доволі швидко та просто.