Львів, вул. Промислова 60

Клінкерна цегла

Клінкерна цегла

Показано з 1 по 50 із 63 (2 сторінок)

Цей тип будматеріалів відрізняється від аналогів тим, що загартовується при особливо високій температурі. Часто вона досягає тисячі градусів за Цельсієм, а то й більше. Як результат, набагато покращується довговічність та інші ключові характеристики.

При цьому варто відзначити також естетичне сприйняття цих будматеріалів. Вони виглядають не гірше, ніж інші популярні типи цегли. При покупці можна вибирати серед десятків різних фактур та розмірів, що дозволяє підібрати найкраще з точки зору естетики рішення.

Повністю складається із глини, тому не містить сторонніх шкідливих домішок.Це важливо для тих, хто віддає перевагу натуральним будматеріалам та вважає їх найбільш довговічними та вигідними.

На поведінку клінкерної цегли при її випалюванні впливає декілька показників. Кінцевий відтінок та розмір також визначаються багатьма показниками. Тому при укладанні, щоби отримати потрібний результат, потрібно суворо слідувати відповідній технології.

На сьогоднішні цей будматеріал набирає популярності та все більше цікавить замовників. Якщо Вас він теж зацікавив, потрібно просто звернутись до компанії Імперія Клінкеру, яка допоможе легко купити його.

Плюси та мінуси

До її переваг у порівнянні з аналогами відносять:

·        Повністю складається із натуральної глини. Безпечно із точки зору екології та здоров’я мешканців.

·        Відповідає визнаним стандартам якості, у тому числі зарубіжних.

·        Зберігається впродовж десятків років. Вигідна інвестиція для тих, хто бажає збудувати житло на роки.

·        Не потребує особливого догляду. Економить час на догляді, оскільки після встановлення спеціальної очистки не знадобиться.

·        Не потребує додаткової обробки. Зробивши укладку правильно, можна спокійно переходити до інших робіт.

·        Не піддається впливу грибків. Усім відомо, що фасади будинків потрібно захищати від цвілі та інших негативних явищ. Такі будматеріали відрізняються тим, що добре захищені від подібних загроз.

·        Великий каталог розмірів та форматів.

·        Не пошкоджується під час холодної погоди, дощів та граду.

·        Володіє особливою міцністю, що і пояснює її довговічність.

·        Невеликий коефіцієнт водопоглинання. Це йде на користь у сезони дощів, також захищає від впливу грибків.

Існує й кілька недоліків:

·        Великий асортимент фасонів, хоча й вважається перевагою, може потребувати більше часу для вибору при покупці.

·        Потребує професіоналізму та точного слідування технології при укладці.

·        Ціна клінкерної цегли зазвичай більша, ніж звичайної.

Сфера використання

Її часто використовують при облицюванні фасадів готелів. Це дозволяє надати їм більш престижний вигляд, збільшивши цим кількість клієнтів. Також є інші подібні категорії закладів, що працюють із клієнтами, де підходить цей тип облицювання.

Також її нерідко застосовують при облаштуванні ділянок біля ресторанів чи магазинів. Такі місця відвідує багато клієнтів, тому важливо, щоби фасади були довговічними, виглядали пристойно, а також не піддавались впливу атмосферних опадів.

Чому вигідно купити клінкерну цеглу від Імперія Клінкеру

Наша компанія є крупним представником відомих зарубіжних виробників будматеріалів. Це дозволяє нам постачати клієнтам якісну, повністю натуральну та довговічну цеглу. Також ми слідкуємо за розвитком будівельних технологій, щоби перейняти найкращі із них.

Ціна наших будматеріалів відповідає її стандартам та якості. При цьому ми закупляємо їх за оптовими тарифами, що дозволяє пропонувати особливо вигідні умови для наших українських клієнтів.

Компанія Імперія Клінкеру проводить індивідуальні консультації для покупців, а також допомагає підібрати продукти, які їм підходять. Також ми пропонуємо вигідні умови доставки та оплати. Зверніться до нас, якщо бажаєте отримати більше інформації.