Львів, вул. Б.Хмельницького 212

Клінкерна цегла

Клінкерна цегла

Showing 1 to 50 of 67 (2 Pages)

Компанія «Імперія клінкеру» займається дистрибуцією якісних будівельних матеріалів та поширенням нових будівельних технологій. На даний час найбільш затребуваним товаром для будівництва є клінкерна цегла. Від звичайної керамічної цегли, клінкерна цегла відрізняється технологією виготовлення, рівнем міцності та рівнем поглинання вологи.

Клінкерна цегла випалюється при температурі 1300 градусів, тоді як звичайна цегла формується при 800-1000 градусів. Завдяки цьому клінкерна цегла завоювала першість за рівнем міцності серед керамічних блоків та плитки. Матеріал стійкий до стирання та, за цим показником, він значно перевищує параметри високоякісного бетону. Клінкерна цегла поглинає на 10-15% менше вологи ніж звичайна цегла.

Види та ціни на клінкерну цеглу у Львові

Є 3 основні види клінкерної цегли: будівельна, облицювальні і тротуарна.

Будівельна цегла використовується для будівництва опорних конструкцій, що здатні витримувати високі навантаження. До цих конструкцій можуть відноситись: фундамент, підстава, колони, сходи, цоколь та ін. При будівництві опорних конструкцій, клінкерна цегла повинна відрізнятись довговічністю, міцністю та стійкістю до зовнішніх факторів.

На сайті «Імперія клінкеру» є широкий вибір фірм-виробників що пропонують якісну будівельну клінкерну цеглу.

Облицювальна (фасадна) цегла застосовується для декорування стін та різноманітних конструкцій. Фасадна цегла відрізняється від будівельної своїми зовнішніми характеристиками (кольорова гама, текстура). Також поверхня такої цегли додатково обробляється для протистояння сонячним променям та атмосферним явищам.

«Імперія клінкеру» пропонує облицювальну цеглу в таких кольорах: червона, червоно-коричнева, графітова тонована, ясно-червона, підпалена тонована, жовта, коричнево-червона, біла перламутрова, пісочно-біла, вугільно-біла та ін.

А також різні текстури: гладка, рифлена, рустована.

Тротуарна плитка характеризується високою стійкістю до стирання та різних механічних впливів, оскільки нею вимощують садові доріжки, тротуари та ін.

Чому варто купити клінкерну цеглу в магазині Імперія Клінкеру

Магазин «Імперія клінкеру» знаходиться у Львові, а інтернет-магазин працює по всій Західній Україні. Компанія «Імперія клінкеру» є одним з найбільших дистриб'юторів продукції німецького концерну «Roben» та являється єдиним представником компанії «Брук-Бет» в Україні - європейського лідера по якості товару. У нас лише якісна клінкерна цегла, купити яку ви можете в нашому магазині або на сайті.

Завдяки великій кількості закупівлі, компанія має можливість продавати товар за найвигіднішими цінами. Тому клінкерна цегла львівського дистриб’ютора «Імперія клінкеру» є найкращою в категорії ціна/якість. Також компанія пропонує послугу монтажу замовленої продукції.

То ж не зволікайте з покупкою: клінкерна цегла, ціна якої вас приємно здивує – ось найкраще рішення!