Львів, вул. Б.Хмельницького 212

Облицювальна цегла

Облицювальна цегла

Showing 1 to 50 of 68 (2 Pages)

Клінкерна облицювальна цегла є одним із популярних варіантів для фінішної обробки фасаду, так як відмінно приховує нерівності і інші дефекти стін. Матеріал має високі експлуатаційно-технічні характеристики і випускається в різних варіантах за кольором і фактурою. Він використовується для облицювання фасадів приватних будинків, громадських будівель, салонів краси.

Види та ціни на облицювальну цеглу у Львові

Основні переваги:

  1. Естетичність. Залежно від концепції оформлення екстер'єру для облицювання фасаду будинку можуть використовуватися матеріали світлого (пісочного, бежевого, солом'яного), теракотового або темного (кавового, синього, бордового) відтінку. Ефектно виглядають строкаті варіанти, що комбінують клінкерну цеглу різних кольорів. Для додавання поверхні матеріалу фактурності і блиску використовуються наступні технології: мокре тиснення, глазурування та ін. За допомогою клінкерної цегли можна оформляти не тільки фасади, а й арки, колони, підвіконня, кути будинків, карнизи.
  2. Міцність. Облицювальна клінкерна цегла обпалюється в тунельних печах, проходячи зони з різною температурою, в тому числі максимальною - до + 1100 + 1400 °С. Завдяки такій технології виробництва матеріал досягає міцності, як у металі. Клінкерна цегла для фасаду стійка до механічного та атмосферного впливу, не схильна до ураження грибком і цвіллю.
  3. Практичність. Завдяки відсутності пор матеріал забезпечує відмінну звукоізоляцію. Крім того, клінкерна цегла практично не вбирає вологу, а тому не деформується від промерзання. При високих експлуатаційних характеристиках особливого догляду цей матеріал не вимагає. У разі необхідності фасад можна помити мильною водою.
  4. Екологічність. Якісна клінкерна цегла виготовляється з натуральної глини та інших природних компонентів, тому ви можете не турбуватися про токсичність даного матеріалу. Оздоблення з його використанням можливе на будівлях оздоровчого та освітнього призначення.

Компанія «Імперія Клінкеру» пропонує широкий вибір форматів - від економного до екстравагантно подовженого - для однорідної класичної кладки або дизайнерського міксу з цегли кількох форматів. Понад 50 натуральних відтінків, отриманих виключно завдяки природному кольору глини. Різні типи поверхонь: від класичної гладкої до декоративної цегли ручного формування, з шорсткою поверхнею  або цегли з нагаром для надання стіні старовинного вигляду. Облицювальна цегла з клінкеру ніколи не утворює на своїй поверхні нічого зайвого, так як глина, з якої вона виготовлена, не містить відповідних хімічних сполук. Ви можете бути впевнені, що фасад вашого будинку залишиться класично червоним або екстравагантно чорним, особливо, якщо для кладки цегли з низьким волого поглинанням буде використано європейський спеціально розроблений для цього виду матеріалу розчин.

Чому купити облицювальну цеглу варто в магазині Імперія Клінкеру

1.       Ціна. Завдяки великій кількості закупівлі, ми маємо можливість продавати товар за найвигіднішими цінами.

2.       Якість. Компанія "Імперія Клінкеру" є одним з найбільших дистриб'юторів продукції німецького концерну "Roben" та єдиним представником компанії «Брук-Бет» в Україні - європейського лідера по якості товару.

3.       Індивідуальний підхід. Унікальність в індивідуальній консультації та допомозі у виборі продукту, який найкраще підходить для ваших потреб.

Якщо вам потрібна якісна цегла облицювальна, львівський дистриб’ютор «Імперія Клінкеру» гарантує міцність та довговічність матеріалу!