Львів, вул. Б.Хмельницького 212

Облицювальна цегла

Облицювальна цегла

Показано з 1 по 50 із 68 (2 сторінок)

Облицювальна цегла – практичний декоративний матеріал для обробки фасадів

Клінкерна облицювальна цегла – універсальне покриття для зовнішніх стін приватних й громадських будівель. Фінішне оздоблення фасадів виконує захисну, а також декоративну функції, саме вони визначають вибір матеріалів за експлуатаційними чи естетичними характеристиками. Облицювальна цегла використовується в різних кліматичних умовах, бо має необхідні технічні параметри. Різний за кольором і поверхнею клінкер придатний для обробки споруд, побудованих в різних архітектурних стилях.

Облицювальна цегла: переваги й особливості використання

Технічні характеристики дзвінчака зумовлені його структурою: клінкер має доволі високу щільність й низьку пористість. Завдяки цьому лицьова цегла не поглинає вологу, демонструє стійкість щодо морозів. Крім того, щільність матеріалу забезпечує його міцність відносно тиску, який передається від конструкцій споруди. Це ще не всі переваги фасадного покриття:

  • Технологія виготовлення з обпаленням при температурі +1100 градусів і вище надає фінішній обробці міцності, стійкості до атмосферних явищ, ураження грибком й цвілі.
  • Низька пористість забезпечує додаткову звукоізоляцію будівлі, а стійкість до поглинання води захищає основні конструкції будинку від руйнування.
  • Вироблення матеріалу з природної глини забезпечує екологічність, а також безпеку експлуатації фінішного покриття.
  • Декоративність дзвінчака зберігає натуральну естетичність глини, але сучасні технології дозволяють отримати матеріали різного кольору зі збереженням технічних властивостей.

У нас ви можете купити облицювальну цеглу різної фактури. Саме властивості поверхні і палітра визначають естетичність використання покриття в сучасній архітектурі.

Декоративні різновиди клінкерної лицьової цегли

«Імперія Клінкеру» пропонує до вашої уваги фасадний дзвінчак з різною фактурою та кольором. Окрім традиційної теракотової, купити облицьовочну цеглу можна білих, чорних, сірих, змішаних відтінків. Кольори можуть перетікати один в інший, комбінуватись або імітувати старовинний вигляд, що досягають за допомогою нагару. Популярними залишаються натуральні кольори облицювальної цегли, пісочна палітра або незвичайні темні відтінки – кавовий, бордовий, навіть синій.

Розрізняється матеріал за фактурою поверхні. В нашому магазині можна обрати гладку, рифлену, глазуровану, тиснену лицьову цеглу. Кожен різновид використовується в різних стилях архітектури, надаючи будівлі сучасного або старовинного вигляду. Багатий вибір дозволяє збудувати унікальний зовні будинок навіть за типовим проектом.

Співробітництво з «Імперією Клінкеру»

Компанія «Імперія Клінкеру» пропонує клієнтам якісний товар на вигідних умовах: наша ціна на облицювальну цеглу у Львові найдоступніша. Ми реалізуємо клінкер європейських брендів «Roben» та «Брук-Бет». Наші спеціалісти допоможуть обрати найбільш відповідну вашим потребам фасадну обробку. Умови оплати та доставлення ми обговорюємо індивідуально, пропонуючи клієнтам найзручніші варіанти.

Клінкерна облицювальна цегла є одним із популярних варіантів для фінішної обробки фасаду, так як відмінно приховує нерівності і інші дефекти стін. Матеріал має високі експлуатаційно-технічні характеристики і випускається в різних варіантах за кольором і фактурою. Він використовується для облицювання фасадів приватних будинків, громадських будівель, салонів краси.

Види та ціни на облицювальну цеглу у Львові

Основні переваги:

  1. Естетичність. Залежно від концепції оформлення екстер'єру для облицювання фасаду будинку можуть використовуватися матеріали світлого (пісочного, бежевого, солом'яного), теракотового або темного (кавового, синього, бордового) відтінку. Ефектно виглядають строкаті варіанти, що комбінують клінкерну цеглу різних кольорів. Для додавання поверхні матеріалу фактурності і блиску використовуються наступні технології: мокре тиснення, глазурування та ін. За допомогою клінкерної цегли можна оформляти не тільки фасади, а й арки, колони, підвіконня, кути будинків, карнизи.
  2. Міцність. Облицювальна клінкерна цегла обпалюється в тунельних печах, проходячи зони з різною температурою, в тому числі максимальною - до + 1100 + 1400 °С. Завдяки такій технології виробництва матеріал досягає міцності, як у металі. Клінкерна цегла для фасаду стійка до механічного та атмосферного впливу, не схильна до ураження грибком і цвіллю.
  3. Практичність. Завдяки відсутності пор матеріал забезпечує відмінну звукоізоляцію. Крім того, клінкерна цегла практично не вбирає вологу, а тому не деформується від промерзання. При високих експлуатаційних характеристиках особливого догляду цей матеріал не вимагає. У разі необхідності фасад можна помити мильною водою.
  4. Екологічність. Якісна клінкерна цегла виготовляється з натуральної глини та інших природних компонентів, тому ви можете не турбуватися про токсичність даного матеріалу. Оздоблення з його використанням можливе на будівлях оздоровчого та освітнього призначення.

Компанія «Імперія Клінкеру» пропонує широкий вибір форматів - від економного до екстравагантно подовженого - для однорідної класичної кладки або дизайнерського міксу з цегли кількох форматів. Понад 50 натуральних відтінків, отриманих виключно завдяки природному кольору глини. Різні типи поверхонь: від класичної гладкої до декоративної цегли ручного формування, з шорсткою поверхнею  або цегли з нагаром для надання стіні старовинного вигляду. Облицювальна цегла з клінкеру ніколи не утворює на своїй поверхні нічого зайвого, так як глина, з якої вона виготовлена, не містить відповідних хімічних сполук. Ви можете бути впевнені, що фасад вашого будинку залишиться класично червоним або екстравагантно чорним, особливо, якщо для кладки цегли з низьким волого поглинанням буде використано європейський спеціально розроблений для цього виду матеріалу розчин.